Demeral BEAUTY DRINK Color Fresh
Več barv.
COLOR REFILLS – obnavljalci barve za intenzivnejše, sijoče in dolgotrajnejše odtenke. Idealni kot dopolnilna nega za osvežitev, poudarjanje, nevtralizacijo ali poživitev barvnih odsevov ter za ohranjanje popolnega videza barve iz tedna v teden.
Delovanje
Harmonično osveži in ponovno uravnovesi barvo, pri tem pa ohrani njen prvotni odtenek. Lasem zagotavlja intenzivno nego z lahko teksturo, ki jih ne obteži, ter jim podari izjemen sijaj zahvaljujoč dodatku dragocenih bleščečih pigmentov.
Tehnologija
- Neposredni negovalni pigmenti osvežijo tudi najmanj opazne odseve, ne da bi spremenili osnovni odtenek las.
- Krepilni polimeri zatesnijo površino las, izboljšajo njihovo zaščito ter poskrbijo za nego in vlaženje.
Rezultati
- Dolgotrajnejša kozmetična barva.
- Intenzivnejši in bolj sijoči odsevi.
- Svilnato mehki in gladki lasje.
- Ne prekrije in ne zakrije sivih oziroma belih las.
Navodila za uporabo
Nanesite na umite, z brisačo osušene lase. Lase prečešite in pustite delovati 3–10 minut, odvisno od želenega učinka. Nato temeljito sperite.
Priporočljivo je, da nego Color Refill uporabljate izmenično z običajno nego las (šampon in maska), ki jo uporabljate v salonu ali doma.
Opozorila:
- Med nanašanjem in izpiranjem uporabljajte zaščitne rokavice za enkratno uporabo.
- Hranite izven dosega otrok.
- Izogibajte se stiku z očmi.
- Izdelka ne uporabljajte za barvanje obrvi ali trepalnic.
- Če pride izdelek v stik z očmi, jih takoj in temeljito izperite z veliko vode.
- Hranite na hladnem in suhem mestu, zaščitenem pred neposredno sončno svetlobo in viri toplote.
- Izdelka ne uporabljajte, če je lasišče občutljivo, razdraženo ali poškodovano oziroma če je prisoten kožni izpuščaj.
- Ne uporabljajte pri osebah, ki so v preteklosti že imele alergijsko reakcijo na barve za lase.
Obstojnost
2 do 3 pranja las.
Za najboljše rezultate je priporočljivo nego Color Refill uporabljati izmenično z običajno rutino nege las (šampon in maska), ki jo uporabljate doma ali v frizerskem salonu.


















